OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Šajā pasaulē nav nekā tāda, ko kāds nevarētu pagatavot mazliet sliktāk, un pārdot mazliet lētāk, un tādi cilvēki, kuri orientējas tikai pēc cenas, ir pelnījuši kļūt par šādu darījumu upuriem.

Nav gudri samaksāt par daudz, taču ir vēl sliktāk samaksāt par maz. Ja Jūs samaksājat par daudz, Jūs zaudējat mazliet naudas, un viss. Ja Jūs samaksājat par maz, Jūs dažkārt pazaudējat visu, jo pirktais priekšmets nevar pildīt tam paredzētās funkcijas.

Ekonomikas likums nepieļauj iegūt lielu vērtību par mazu cenu. Ja Jūs izvēlaties lētāko piedāvājumu, jūs uzņematies papildus izdevumu risku.
Ja Jūs to varat darīt, tad Jums ir diezgan naudas, lai atļautos kaut ko labāku.
”Džons Raskins,
angļu socialreformators

Tiem, kas netic ekonomikas likumiem, mēs izveidojām īpašu atlaidi “Atlaide neapmierinātajiem”

Saņem savu atlaidi!
2014.g. kursu maksas atlaides saraksts

1. Atlaide pirkumam veikalos!

Studija tās visiem studentiem bezmaksas izsniedz Rodas Privilēģiju Karti, kas garantē atlaidi labākajos Rīgas veikalos, kas tirgo audumus un preces rokdarbiem.

No 5% līdz 20% no pirkuma summas(veikalu saraksts)
2. Draugu atlaide!*
Ja pēc Jūsu ieteikuma uz Studiju atnāks mācīties jauns students, Jūs uzreiz saņemsiet atlaidi vienas nodarbības maksas apmērā. Šo atlaidi Jūs varat izmantot vai nu pats, vai dalīt uz pusēm ar savu draugu. Аtlaide vienas nodarbības maksas apmērā tiek piemērota tikai tajā gadījumā, ja jaunais students mūsu Studijā nav mācījies agrāk.
3. Ģimenes atlaide*
Ja Studijā vienlaicīgi mācās 2 ģimenes locekļi Katram ģimenes loceklim pēdējā nodarbība bez maksas.
4. Otras programmas atlaide*
Piedāvājums tiem, kuri vēlas mācīties divas vai vairāk programmas vienlaicīgi Katra apmācību kursa pēdējā nodarbība bez maksas.
5. Jauno programmu atlaide*
Lielisks rezultāts + laika un naudas ekonomija!Programma Apģērbu konstruēšana, modelēšana un šūšana” ar 10% atlaidi. Nodarbības 2 reizes nedēļā pa 4 stundām. 10%, nodarbību laiks pēc Jūsu izvēles no 11 konstruēšanas un šūšanas grupām.
RODAS 2014. gada Jaunums! Programmas “Adīšanas tehnoloģija”

Pēdējā nodarbība bez maksas

6. Atlaide neapmierinātiem*
Dažreiz pie mums atnāk cilvēki, kas jau ir mācījušies citos kursos, bet tos nav pabeiguši, vai ir palikuši neapmierināti ar iegūtajām zināšanām, un vēlas uzsākt apmācību no jauna. Uzrādot mācību apstiprinošus dokumentus (čekus par mācību apmaksu), Jūs iegūsiet atlaidi analoģiskai programmai Studijā RODAS 10% atlaide

* Atlaides punktos 2-6 nesummējas!

 

Rodas privilēģija karte Dāvanu sertifikāts