Mūsu iespējas

Uz rokdarbu Studiju “RODAS” nāk visdažādākie cilvēki un katrs iegūst to, ko vēlas. Profesionāli apģērba, rotu un tekstila dizaineri pie mums paaugstina meistarību. Daudzi cilvēki, vēlas iegūt pieprasītu profesiju, bet tiem trūkst nepieciešamo zināšanu un prasmju. Pabeiguši nepilnu pusgadu ilgu mācību kursu, šie cilvēki sāk strādāt un pelnīt. Latvijas attālo rajonu iedzīvotāji, ļoti novērtē mūsu vasaras ekspreskursus visās akreditētajās profesionālās programmās, kā arī dubultās (2 x 4 stundu) mašīnadīšanas nodarbības, kas notiek sestdienās.

Ir arī vienkārši rokdarbu cienītāji, kas neizlaiž nevienu meistarklasi. Viņiem patīk mūsu studijas mājīgā atmosfēra: šeit var pulcēties kā sieviešu klubā, adīt, izšūt, pērļot, dzert tēju un sarunāties par dzīvi.

Uz Studiju “RODAS” brauc mācīties cilvēki arī no ārvalstīm! Lai apmeklētu mūsu aizkaru šūšanas kursus, pagājušā gadā speciāli uz Rīgu brauca Ļubova M. no Šveices un Jūlija V. no Baltkrievijas. Savās valstīs viņas šāda profila kursus nebija spējušas atrast.

Pasniedzēji

Pieteikties kursiem