Meistarklase

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kurss

Meistarklase

„Appītas šallītes
un
pērļoti auskariņi

.

Pieteikties kursiem!

Neticami! Divas meistarklases vienā!

NAV nepieciešamas iepriekšējās prasmes
Ja Jums mājās glabājas mīļš lakatiņš, varbūt jau mazliet novecojis, nekādā gadījumā neizmetiet to. Mēs iemācīsim Jūs appīt lakatiņu ar pasakainu pērlīšu virteni, kas piešķirs tam krāsu un dzīvīgumu! Kā šī aksesuāra papildinājumu, Jūs varēsiet izmantot jaukus, glītus pērlīšu auskariņus, kurus izgatavosiet meistarklases otrajā daļā. Neliela konsultācija, mazliet iemaņu un Jūsu fantāzija palīdzēs radīt neatkārtojamu šedevru.
Mēs garantējam – izgreznojusies ar šādam rotām Jūs neievērota nepaliksiet. Arī dāvanu jautājums uz ilgu laiku būs atrisināts!
Paņemiet līdzi lakatiņu (apm. 60cm x 60cm) vai šallīti (apm. 25cm x100cm)!
KURSU ILGUMS 4 stundas.

Ja Tu vēlies uzlabot savus jau esošos aksesuārus vai izgatavot jaunus, tad Rokdarbu Studija „RODAS” būs īstā vieta, kur to apgūt.
Mēs aicinām esošās un topošās rokdarbnieces pietiekties pērļošanas meistarklasē „Appītas šallītes un pērļoti auskariņi”.
Ja Tev mājās glabājas mīļš lakatiņš, varbūt jau mazliet novecojis, nekādā gadījumā neizmet to. Veco ir tik viegli modernizēt! Nāc Studijā un mēs iemācīsim Tev appīt savu lakatiņu ar pasakainu pērlīšu virteni, kas piešķirs tam krāsu un dzīvīgumu!
Kā šī aksesuāra papildinājumu, Tu varēsi izmantot jaukus, glītus pērlīšu auskariņus, kurus izgatavosi meistarklases otrajā daļā. Neliela konsultācija, mazliet iemaņu un Tava fantāzija palīdzēs radīt neatkārtojamu šedevru.
Pats jaukākais – lai radītu šādu brīnumu, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas! Visu nodarbībā apgūto Tu tūlīt varēsi pielietot praksē. Mēs garantējam – izgreznojusies ar šādam rotām Tu neievērota nepaliksi. Arī dāvanu jautājums uz ilgu laiku būs atrisināts!
Studija Tev piedāvās šādus materiālus: adatiņas, diegus, pērlītes, krellītes lakatiņa appērļošanai, pērlītes un āķīšus auskariņu izgatavošanai.
Tev atliks tikai paņem līdzi skaistu lakatiņu (apm. 60cm x 60cm) vai šallīti (apm. 25cm x100cm).

Atbildes uz jautājumiem pa tālr. 25553568
Pietiekšanās nodarbībai notiek aizpildot Anketu mūsu mājas lapā!

 • Nodarbības interesantas, saturīgas. Gribējās dzirdēt drusku vairāk no teorijas (liriskus stāstus, informāciju vai taml.), lai varētu saprast, ko īsti es varu un gribu.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” L. Liepa
 • Mans nestandarta augums tika pietuvināts gandrīz ideālam. Lieliska un atsaucīga pasniedzēja. Patika viss, nekādu pretenziju nav.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Samanta K.
 • Liels paldies pasniedzējai. Viņai piemīt lieliska humora izjūta un prot katru iedrošināt un iemācīt sarežģītas lietas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Elīna R.
 • Profesionāli un aizraujoši kursi. Šai meistarklasei būtu nepieciešama “modes skate”, lai iemācītos valkāt kleitas, kuras tiek pašūtas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Sandra R.
 • Vienmēr esmu mocījusies ar biksēm un jau atmetu domu par tām. Nodarbībās uzkonstruēju piegrieztni un izveidoju maketu. Notika brīnums un bikses derēja kā uzlietas. Liels paldies par Jūsu Meistarklasi.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Irina F.
 • Ieteikšu savām paziņām tāpēc, ka pašai ļoti patika.
  Meistardarbnīca – „Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Natālija M.
 • Tādu kursu nekur citur nav. Telpas lieliskas, viegli atrodamas, pilsētas centrā, labi iekārtotas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Elīna Č.
 • Ieraudzīju informāciju par to, ka RODAS rīko kursus brīnumkleitas pašūšanā. Kleitu otrs nosaukums „transformeri” likās interesants, tikai ļoti saistījās ar mazu zēnu rotaļlietām: ir tādi krāsaini plastmasas robotiņi, kuri visādi pārveidojas. Nodomāju, ka tik moderna lieta noteikti  āizmēģina, bet man, dāmai labākajos gados, drosmīgi piegriezta trikotāža vairs īsti nepiestāvēs, tāpēc pierunāju meitu nākt par modeli manam šūšanas eksperimentam. Pirmajā dienā uzšuvām kleitu ar spārniem. Meitai izskatījās ļoti labi. Viņa vismaz stundu grozījās pie spoguļa un izmēģināja visādus veidus kā sasienami tērpa „spārni”.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Anda M.
 • Rakstu Jums, lai pateiktos par „gudro” kleitu, ko uzšuvu meistarklasē. Kad mājās uzvilku kleitu, vīram no pārsteiguma acis bija lielas. Tagad kolēģi nomocījuši ar lūgumiem, viņiem uzšuju kaut ko līdzīgu.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Marija N.
 • Nekad neko nebiju darinājusi ar krellītēm. Uz kursiem aizgāju tāpēc, ka pierunāja. Man uzreiz viss nepadevās, jo ir jau tālu pēc 50. Nodarbībās apguvu pamatprincipus un tas bija tik interesanti, ka līdz pusnaktij centos pabeigt šallīti. Tagad visām draudzenēm gatavoju dāvanas, viņas ir priecīgas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Zigrīda L.
 • Man patika zinoša pasniedzēja, kā arī mierīga, radoša atmosfēra. Kursu tēma ļoti aktuāla, interesanta. Telpas mājīgas, jaukas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Aija K.
 • Pasniedzēja ne tikai iemācīja šūt, bet arī ieteica kur var nopirkt lētu audumu un pasūtīt kvalitatīvus vācu stiprinājumus. Tā kā visiem iesaku!
  Meistardarbnīca – “Romiešu žalūzijas” Žanna P.
 • Mācot izgatavot manekenu, vēlams parādīt, kāds izskatās gatavs manekens un varētu piedāvāt iegādāties manekena statīvus.
  Meistardarbnīca – “Manekens” Elīna Č.
 • Liels paldies! Esmu ļoti apmierināta. Tagad darināšu visiem lieliskas dāvanas uz Ziemassvētkiem.
  Meistardarbnīca – “Tamborētas pērlīšu auklas” Anna M.
 • Ieguvu ļoti interesantu, labi saprotamu informāciju. Veiksmi, daudz klientu un radošu ideju visiem “RODAS” pasniedzējām
  Meistardarbnīca – “Manekens” Solvita B.
 • Es ļoti vēlējos savu virtuvi papildināt ar mūsdienīgiem aizkariem. Bet, noskaidrojot cik man tas izmaksās, nolēmu pati mēģināt iemācīties. Rezultāts man ļoti patika.    
  Meistardarbnīca – “Romiešu žalūzijas” Jevgēņija O.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Nodarbības ir interesantas, saturīgas. Es atnācu tāpēc, ka vēlējos izveidot dāvanu savai labākajai draudzenei. Bet tā aizrāvos, ka sapratu, ka turpināšu pīt vēl un vēl! Gan šalles, gan auskarus.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Ilona Č.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Ļoti profesionāla pasniedzēja, rūpīgi sagatavoti materiāli. Uzzināju daudzas tamborēšanas nianses, par kurām pirms tam nemaz nenojautu.
  Meistardarbnīca – „Īru tamborējumi” Zane K.
  Šūšanas kursi
 • Gaisotne ir ļoti pozitīva. Varētu vēl piedāvāt cepumus pie tējas, lai pietiktu enerģijas visai nodarbībai
  Meistardarbnīca – “Manekens” Rasma K.
  Apģērbu konstruēšana un modelēšana
 • Es šuju apģērbus jau 10 gadus. Daži klienti lūdz uzšūt arī aizkarus, līdz šim es atteicu. Tagad vairāk neatteikšu. Gan kursi, gan pasniedzēja ir super!
  Meistardarbnīca – „Mīkstie lambrekeni” Dace F.
  Apģērbu konstruēšana un modelēšana
 • Beidzot man ir bikses, kas tiešām ideāli pieguļ. Liels paldies pasniedzējai par jaunām zināšanām un sirds siltumu.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Olga E.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Patika, bija interesanti. Vēlētos apgūt apakšveļas dizainu.
  Meistardarbnīca – “Manekens” Tamāra K.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija