Meistarklase

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Romiešu žalūzijas

Meistarklase

„Eleganti aizkari

.

Pieteikties kursiem!

Meistarklase “Eleganti aizkari.” 1. daļa Romiešu žalūzijas.

NAV nepieciešamas iepriekšējās prasmes
Ar minimāliem līdzekļiem sasniegts maksimāls efekts! Romiešu žalūziju popularitāte skaidrojama ar to oriģinalitāti, izsmalcinātību, kā arī vienkāršo izgatavošanas procesu. Darbam derēs praktiski jebkurš audums. Tā kā auduma patēriņš ir minimāls, tad nekas neaizkavēs mūs izdekorēt savu māju ar augstvērtīga dizaina tekstilijām!
«RODAS» pasniedzēji iepazīstinās Jūs ar unikālu tehnoloģiju, ar kuru iespējams panākt ideālu romiešu žalūziju kritumu jebkuram logam.
KURSU ILGUMS – 8 stundas.

Romiešu žalūzijas ir aizgūtas no jūras braucējiem – romiešiem. Tās šuj pēc tā principa, pēc kāda šuva buras vecajiem kuģiem: auduma gabals, ko var pacelt vai nolaist.
Šiem aizkariem ir daudz priekšrocību, dažās no tām:
Universalitāte. Aizkari diezgan saskaņojami ar jebkuru interjeru telpā. Tie izskatās lieliski ne tikai vieni paši, bet arī kombinācijā ar citām logu dekorācijām. Romiešu žalūzijas var arī izrotāt ar dažādiem dekoratīviem elementiem, rišām.
Kompaktums. Romiešu žalūzijas ir lielisks risinājums gadījumiem, ja klasiskiem aizkariem nepietiek vietas. Šādas žalūzijas lieliski izskatās pie ļoti šauriem un vidējiem logiem.
Demokrātiskums. Šādu žalūziju audekls var būt izgatavots gandrīz no jebkura materiāla: daļēji caurspīdīga vai zīda auduma, lina, klasiskās kokvilnas.
Romiešu žalūzijas var pilnībā aizsegt saules gaismu. Vai, gluži pretēji, gandrīz pilnībā izlaist to cauri, tajā pašā laikā droši apslēpjot telpu ziņkārīgo acīm – šādā gadījumā būs nepieciešams puscaurspīdīgs audums. Izvēloties audumu, noteikti pārliecinieties par tā gaismas svītru: īpaši efektīgi izskatās audumi ar sarežģītu pinumu.
Tātad, ja jums pieder neliels, bet ļoti skaists auduma atgriezums, kuru nekur citur nevar izmantot – romiešu aizkari ir vispareizākais risinājums.
Daži uzstādīšanas varianti. Romiešu žalūzijas var piestiprināt gan pie griestiem, gan pie sienas, izmantojot horizontālās līstes, sliedes un plastmasas klipšus.
Viegli vadāmi. Romiešu žalūzijas kontrolē ar atjautīgi pievienotām virvītēm, kas līgani paceļ un nolaiž audeklu, tādējādi veidojot kuplas un skaistas horizontālas auduma krokas.
Aizkara apakšmalu var nofiksēt jebkurā sev vēlamā augstumā.
Aizkaru kopšana ir ļoti vienkārša. Noņemiet audumu no dzegas, izvelciet no tuneļiem horizontālos stienīšus. Ielieciet aizkarus veļas mazgāšanas maisiņā un mazgājiet 30-40 grādu temperatūrā, saudzīgajā režīmā.
Izžāvējiet, izgludiniet, ievietojiet atpakaļ izņemtos stienīšus un ar līpklipšiem piestipriniet aizkarus pie līstes.
Vienkārša izgatavošana. Pat neprotot šūt, Jūs mūsu pasniedzēju vadībā šādu aizkarus izgatavosiet 8 stundās.
Vairākkārt pārbaudīts variants!Lai apmeklētu šo kursu, nepieciešamas nelielas priekšzināšanas šūšanā.

Atbildes uz jautājumiem pa tālr. 25553568
Pietiekšanās nodarbībai notiek aizpildot Anketu mūsu mājas lapā!

 • Nodarbības interesantas, saturīgas. Gribējās dzirdēt drusku vairāk no teorijas (liriskus stāstus, informāciju vai taml.), lai varētu saprast, ko īsti es varu un gribu.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” L. Liepa
 • Mans nestandarta augums tika pietuvināts gandrīz ideālam. Lieliska un atsaucīga pasniedzēja. Patika viss, nekādu pretenziju nav.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Samanta K.
 • Liels paldies pasniedzējai. Viņai piemīt lieliska humora izjūta un prot katru iedrošināt un iemācīt sarežģītas lietas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Elīna R.
 • Profesionāli un aizraujoši kursi. Šai meistarklasei būtu nepieciešama “modes skate”, lai iemācītos valkāt kleitas, kuras tiek pašūtas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Sandra R.
 • Vienmēr esmu mocījusies ar biksēm un jau atmetu domu par tām. Nodarbībās uzkonstruēju piegrieztni un izveidoju maketu. Notika brīnums un bikses derēja kā uzlietas. Liels paldies par Jūsu Meistarklasi.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Irina F.
 • Ieteikšu savām paziņām tāpēc, ka pašai ļoti patika.
  Meistardarbnīca – „Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Natālija M.
 • Tādu kursu nekur citur nav. Telpas lieliskas, viegli atrodamas, pilsētas centrā, labi iekārtotas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Elīna Č.
 • Ieraudzīju informāciju par to, ka RODAS rīko kursus brīnumkleitas pašūšanā. Kleitu otrs nosaukums „transformeri” likās interesants, tikai ļoti saistījās ar mazu zēnu rotaļlietām: ir tādi krāsaini plastmasas robotiņi, kuri visādi pārveidojas. Nodomāju, ka tik moderna lieta noteikti  āizmēģina, bet man, dāmai labākajos gados, drosmīgi piegriezta trikotāža vairs īsti nepiestāvēs, tāpēc pierunāju meitu nākt par modeli manam šūšanas eksperimentam. Pirmajā dienā uzšuvām kleitu ar spārniem. Meitai izskatījās ļoti labi. Viņa vismaz stundu grozījās pie spoguļa un izmēģināja visādus veidus kā sasienami tērpa „spārni”.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Anda M.
 • Rakstu Jums, lai pateiktos par „gudro” kleitu, ko uzšuvu meistarklasē. Kad mājās uzvilku kleitu, vīram no pārsteiguma acis bija lielas. Tagad kolēģi nomocījuši ar lūgumiem, viņiem uzšuju kaut ko līdzīgu.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Marija N.
 • Nekad neko nebiju darinājusi ar krellītēm. Uz kursiem aizgāju tāpēc, ka pierunāja. Man uzreiz viss nepadevās, jo ir jau tālu pēc 50. Nodarbībās apguvu pamatprincipus un tas bija tik interesanti, ka līdz pusnaktij centos pabeigt šallīti. Tagad visām draudzenēm gatavoju dāvanas, viņas ir priecīgas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Zigrīda L.
 • Man patika zinoša pasniedzēja, kā arī mierīga, radoša atmosfēra. Kursu tēma ļoti aktuāla, interesanta. Telpas mājīgas, jaukas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Aija K.
 • Pasniedzēja ne tikai iemācīja šūt, bet arī ieteica kur var nopirkt lētu audumu un pasūtīt kvalitatīvus vācu stiprinājumus. Tā kā visiem iesaku!
  Meistardarbnīca – “Romiešu žalūzijas” Žanna P.
 • Mācot izgatavot manekenu, vēlams parādīt, kāds izskatās gatavs manekens un varētu piedāvāt iegādāties manekena statīvus.
  Meistardarbnīca – “Manekens” Elīna Č.
 • Liels paldies! Esmu ļoti apmierināta. Tagad darināšu visiem lieliskas dāvanas uz Ziemassvētkiem.
  Meistardarbnīca – “Tamborētas pērlīšu auklas” Anna M.
 • Ieguvu ļoti interesantu, labi saprotamu informāciju. Veiksmi, daudz klientu un radošu ideju visiem “RODAS” pasniedzējām
  Meistardarbnīca – “Manekens” Solvita B.
 • Es ļoti vēlējos savu virtuvi papildināt ar mūsdienīgiem aizkariem. Bet, noskaidrojot cik man tas izmaksās, nolēmu pati mēģināt iemācīties. Rezultāts man ļoti patika.    
  Meistardarbnīca – “Romiešu žalūzijas” Jevgēņija O.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Nodarbības ir interesantas, saturīgas. Es atnācu tāpēc, ka vēlējos izveidot dāvanu savai labākajai draudzenei. Bet tā aizrāvos, ka sapratu, ka turpināšu pīt vēl un vēl! Gan šalles, gan auskarus.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Ilona Č.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Ļoti profesionāla pasniedzēja, rūpīgi sagatavoti materiāli. Uzzināju daudzas tamborēšanas nianses, par kurām pirms tam nemaz nenojautu.
  Meistardarbnīca – „Īru tamborējumi” Zane K.
  Šūšanas kursi
 • Gaisotne ir ļoti pozitīva. Varētu vēl piedāvāt cepumus pie tējas, lai pietiktu enerģijas visai nodarbībai
  Meistardarbnīca – “Manekens” Rasma K.
  Apģērbu konstruēšana un modelēšana
 • Es šuju apģērbus jau 10 gadus. Daži klienti lūdz uzšūt arī aizkarus, līdz šim es atteicu. Tagad vairāk neatteikšu. Gan kursi, gan pasniedzēja ir super!
  Meistardarbnīca – „Mīkstie lambrekeni” Dace F.
  Apģērbu konstruēšana un modelēšana
 • Beidzot man ir bikses, kas tiešām ideāli pieguļ. Liels paldies pasniedzējai par jaunām zināšanām un sirds siltumu.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Olga E.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Patika, bija interesanti. Vēlētos apgūt apakšveļas dizainu.
  Meistardarbnīca – “Manekens” Tamāra K.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija