Meistarklase

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kurss

Meistarklase

„Gudrā kleita

.

Pieteikties kursiem!

Vēlamas nelielas priekšzināšanas šūšanā!
“Gudrā kleita” izceļ figūras veiksmīgākās daļas un apslēpj trūkumus: vizuāli samazina/palielina plecus, krūtis, gurnus, „uzbur” slaidu vidukli. Viltība slēpjas optiskajā ilūzijā, kuru var radīt ar pareizi izvēlētu audumu un attiecīgu kleitas modeli.
Nodarbībās Jūs konstruēsiet piegrieztni, pasniedzēja vadībā nopirksiet audumu, modelēsiet un pašūsiet sev jaunu kleitu. Pēc tam – vēl pa kleitai mammai, māsām un draudzenēm.
KURSU ILGUMS – 12 stundas.
Triks ir optiskās ilūzijās, kuras var izveidot ar pareizu auduma izvēli kontrastējošās krāsas, horizontālās un vertikālās svītras, un, protams, noteikta modeļa koriģējošā kleita, kas būs piemērota tieši Jums.
Spilgts piemērs veiksmīgai šo visu elementu apvienošanai – aktrise Keitas Vinsletas kleita (attēlā), kurā viņa defilēja pa sarkano paklāju 68 Venēcijas kinofestivālā. Viņas graujošais tērps –dizaineres Stellas Makartnejas veikums no Winter-2011 kolekcijas.
Vispatīkamākais ir tas, ka katra sieviete, pat tā, kurai nepiemīt šūšanas prasmes, pilnībā var sev uzšūt līdzīgu tērpu! Atliek tikai apmeklēt jauno studijas “Rodas” meistarklasi, ko tā arī sauc – „Gudrā kleita”
Meistarklase ietver trīs 4-stundu nodarbības.
Pirmajā nodarbībā Jūs izveidosiet sev piegrieztni – kleitas pamatu, izlemsiet kādu konkrētu modeli vēlaties un modelēsiet savai figūrai piemērotu fasonu. Pasniedzējs sīki Jums izstāstīs par trikotāžas auduma īpašībām, un noteikumiem kā ir jākopj šāds audums.
Otrā nodarbība sāksies … „Abakhanā”, visu šūšanas un rokdarbu mīļotāju Mekā. Pasniedzējs uz vietas sniegs vērtīgus padomus par piemērotu audumu izvēli, palīdzēs Jums orientēties to milzīgajā klāstā un palīdzēs izvēlēties labāko variantu Jūsu kleitai.
Otrās nodarbības turpinājumā, jau Studijā, Jūs iemācīties šūt īpašus dūrienus trikotāžas apģērbam piegriezīsiet Jūsu sapņu kleitu.
Bet trešajā nodarbībā, Studijas pieredzējušo pasniedzēju vadībā, ar savām rokām uzšūsiet sev jaunu tērpu.
Lai piedalītos šajā meistarklasē, iepriekšējas šūšanas prasmes nav nepieciešamas. Viss, kas Jums būs nepieciešams, Jūs iemācīsieties nodarbībās.

 

Atbildes uz jautājumiem pa tālr. 25553568

Pietiekšanās nodarbībai notiek aizpildot anketu mūsu mājas lapā!

 • Nodarbības interesantas, saturīgas. Gribējās dzirdēt drusku vairāk no teorijas (liriskus stāstus, informāciju vai taml.), lai varētu saprast, ko īsti es varu un gribu.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” L. Liepa
 • Mans nestandarta augums tika pietuvināts gandrīz ideālam. Lieliska un atsaucīga pasniedzēja. Patika viss, nekādu pretenziju nav.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Samanta K.
 • Liels paldies pasniedzējai. Viņai piemīt lieliska humora izjūta un prot katru iedrošināt un iemācīt sarežģītas lietas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Elīna R.
 • Profesionāli un aizraujoši kursi. Šai meistarklasei būtu nepieciešama “modes skate”, lai iemācītos valkāt kleitas, kuras tiek pašūtas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Sandra R.
 • Vienmēr esmu mocījusies ar biksēm un jau atmetu domu par tām. Nodarbībās uzkonstruēju piegrieztni un izveidoju maketu. Notika brīnums un bikses derēja kā uzlietas. Liels paldies par Jūsu Meistarklasi.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Irina F.
 • Ieteikšu savām paziņām tāpēc, ka pašai ļoti patika.
  Meistardarbnīca – „Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Natālija M.
 • Tādu kursu nekur citur nav. Telpas lieliskas, viegli atrodamas, pilsētas centrā, labi iekārtotas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Elīna Č.
 • Ieraudzīju informāciju par to, ka RODAS rīko kursus brīnumkleitas pašūšanā. Kleitu otrs nosaukums „transformeri” likās interesants, tikai ļoti saistījās ar mazu zēnu rotaļlietām: ir tādi krāsaini plastmasas robotiņi, kuri visādi pārveidojas. Nodomāju, ka tik moderna lieta noteikti  āizmēģina, bet man, dāmai labākajos gados, drosmīgi piegriezta trikotāža vairs īsti nepiestāvēs, tāpēc pierunāju meitu nākt par modeli manam šūšanas eksperimentam. Pirmajā dienā uzšuvām kleitu ar spārniem. Meitai izskatījās ļoti labi. Viņa vismaz stundu grozījās pie spoguļa un izmēģināja visādus veidus kā sasienami tērpa „spārni”.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Anda M.
 • Rakstu Jums, lai pateiktos par „gudro” kleitu, ko uzšuvu meistarklasē. Kad mājās uzvilku kleitu, vīram no pārsteiguma acis bija lielas. Tagad kolēģi nomocījuši ar lūgumiem, viņiem uzšuju kaut ko līdzīgu.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Marija N.
 • Nekad neko nebiju darinājusi ar krellītēm. Uz kursiem aizgāju tāpēc, ka pierunāja. Man uzreiz viss nepadevās, jo ir jau tālu pēc 50. Nodarbībās apguvu pamatprincipus un tas bija tik interesanti, ka līdz pusnaktij centos pabeigt šallīti. Tagad visām draudzenēm gatavoju dāvanas, viņas ir priecīgas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Zigrīda L.
 • Man patika zinoša pasniedzēja, kā arī mierīga, radoša atmosfēra. Kursu tēma ļoti aktuāla, interesanta. Telpas mājīgas, jaukas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Aija K.
 • Pasniedzēja ne tikai iemācīja šūt, bet arī ieteica kur var nopirkt lētu audumu un pasūtīt kvalitatīvus vācu stiprinājumus. Tā kā visiem iesaku!
  Meistardarbnīca – “Romiešu žalūzijas” Žanna P.
 • Mācot izgatavot manekenu, vēlams parādīt, kāds izskatās gatavs manekens un varētu piedāvāt iegādāties manekena statīvus.
  Meistardarbnīca – “Manekens” Elīna Č.
 • Liels paldies! Esmu ļoti apmierināta. Tagad darināšu visiem lieliskas dāvanas uz Ziemassvētkiem.
  Meistardarbnīca – “Tamborētas pērlīšu auklas” Anna M.
 • Ieguvu ļoti interesantu, labi saprotamu informāciju. Veiksmi, daudz klientu un radošu ideju visiem “RODAS” pasniedzējām
  Meistardarbnīca – “Manekens” Solvita B.
 • Es ļoti vēlējos savu virtuvi papildināt ar mūsdienīgiem aizkariem. Bet, noskaidrojot cik man tas izmaksās, nolēmu pati mēģināt iemācīties. Rezultāts man ļoti patika.    
  Meistardarbnīca – “Romiešu žalūzijas” Jevgēņija O.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Nodarbības ir interesantas, saturīgas. Es atnācu tāpēc, ka vēlējos izveidot dāvanu savai labākajai draudzenei. Bet tā aizrāvos, ka sapratu, ka turpināšu pīt vēl un vēl! Gan šalles, gan auskarus.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Ilona Č.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Ļoti profesionāla pasniedzēja, rūpīgi sagatavoti materiāli. Uzzināju daudzas tamborēšanas nianses, par kurām pirms tam nemaz nenojautu.
  Meistardarbnīca – „Īru tamborējumi” Zane K.
  Šūšanas kursi
 • Gaisotne ir ļoti pozitīva. Varētu vēl piedāvāt cepumus pie tējas, lai pietiktu enerģijas visai nodarbībai
  Meistardarbnīca – “Manekens” Rasma K.
  Apģērbu konstruēšana un modelēšana
 • Es šuju apģērbus jau 10 gadus. Daži klienti lūdz uzšūt arī aizkarus, līdz šim es atteicu. Tagad vairāk neatteikšu. Gan kursi, gan pasniedzēja ir super!
  Meistardarbnīca – „Mīkstie lambrekeni” Dace F.
  Apģērbu konstruēšana un modelēšana
 • Beidzot man ir bikses, kas tiešām ideāli pieguļ. Liels paldies pasniedzējai par jaunām zināšanām un sirds siltumu.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Olga E.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija
 • Patika, bija interesanti. Vēlētos apgūt apakšveļas dizainu.
  Meistardarbnīca – “Manekens” Tamāra K.
  Apģērbu šūšanas tehnoloģija