Profesionālā izglītība

Akreditētās mācību programmās

Studijā “RODAS” katrs atradīs sev tīkamu nodarbi. Mēs piedāvājam vairāk kā 10 profesionālās apģērbu šūšanas un konstruēšanas kursus: mājas tekstila izgatavošanu, mašīnadīšanu un tamborēšanu, izšūšanu ar mašīnu, izšūšanu ar rokām un pērlīšu pīšanu. Savukārt, mūsu 10 meistarklases – tā ir iespēja tikai pāris stundu laikā iemācīties radīt īpaši pieprasītas modernas lietas un rotas. Studija “RODAS” darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu – visām programmām ir veikta rūpīga un vispusīga Izglītības ministrijas pārbaude, tās ir ieguvušas augstāko kvalitātes novērtējumu un akreditāciju 6 gadiem. Tādēļ pēc kursu beigšanas, mūsu studenti saņems profesionālās izglītības dokumentu, kas ir oficiāli atzīts gan Latvijā, gan arī visās Eiropas Savienības valstīs. Lielākā daļa mūsu programmu ir unikālas un tām nav analogu!
Studijā kā pasniedzēji darbojas septiņi augsti kvalificēti pedagogi. Viņu raksturīgākās iezīmes – dziļas teorijas zināšanas, kas papildinātas ar daudzu gadu praksi. Mūsu studijas studenti ne reizi vien ir uzsvēruši, ka mācīties pie radoša pasniedzēja – praktiķa – tas ir vislabākais, ko var vēlēties cilvēks, kas grib ātri apgūt rokdarbu iemaņas.
Uz rokdarbu Studiju “RODAS” nāk visdažādākie cilvēki un katrs iegūst to, ko vēlas. Profesionāli apģērba, rotu un tekstila dizaineri pie mums paaugstina meistarību. Daudzi cilvēki, vēlas iegūt pieprasītu profesiju, bet tiem trūkst nepieciešamo zināšanu un prasmju. Pabeiguši nepilnu pusgadu ilgu mācību kursu, šie cilvēki sāk strādāt un pelnīt. Latvijas attālo rajonu iedzīvotāji, ļoti novērtē mūsu vasaras ekspreskursus visās akreditētajās profesionālās programmās, kā arī dubultās (2 x 4 stundu) mašīnadīšanas nodarbības, kas notiek sestdienās. Ir arī vienkārši rokdarbu cienītāji, kas neizlaiž nevienu meistarklasi. Viņiem patīk mūsu studijas mājīgā atmosfēra: šeit var pulcēties kā sieviešu klubā, adīt, izšūt, pērļot, dzert tēju un sarunāties par dzīvi. Uz Studiju “RODAS” brauc mācīties cilvēki arī no ārvalstīm! Lai apmeklētu mūsu aizkaru šūšanas kursus, pagājušā gadā speciāli uz Rīgu brauca Ļubova M. no Šveices un Jūlija V. no Baltkrievijas. Savās valstīs viņas šāda profila kursus nebija spējušas atrast. Mēs lepojamies ar to, ka “RODAS” kursos iegūtās zināšanas un prasmes veicina iespēju veiksmīgi turpināt mācības prestižās citu valstu augstskolās. Mūsu absolvente Anna R. tagad mācās Londonā.

“RODAS”: ROKU DARBS

Tehniskais progress un masu produkcijas ražošana ir padarījusi mūsu dzīvi komfortablu un … standartizētu. Mēs esam tik dažādi, bet esam spiesti dzīvot vienādās mājās, braukt ar vienādām mašīnām, nēsāt vienādu apģērbu. Tādēļ radošs, individuāls roku darbs vienmēr būs paliekoša vērtība. Rokdarbu studijā “RODAS” māca radīt unikālas lietas, kas atbilst kategorijai – “vienīgais eksemplārs”. Kas ir Studija “RODAS” Rokdarbu studija “RODAS” darbojas kopš 2010. gada septembra. “RODAS” – tas ir vārdu “Rokdarbu Studija” saīsinājums. Šodien “RODAS” ir strauji augoša mācību iestāde, kas atrodas Rīgas centrā. Mājīgas telpas, aprīkotas ar vismodernākajām šūšanas un adīšanas iekārtām. Šeit atrodams viss nepieciešamais veiksmīgām mācībām un individuālam radošumam. Nodarbības notiek nelielās grupās (4 – 10 cilvēki), latviešu un krievu valodā. Pasniedzēji respektē katra studenta individuālitāti, tā nodrošinot augstu izglītības kvalitāti.

SIA "RODAS"

Rokdarbu Studija“RODAS” Reģ.: Izglītības Ministrijā, Izglītības kvalitātes valsts dienestā (IKVD) Nr.3360800862 SIA “RODAS” LR UR vien.reģ. Nr. 40103304268 AS SWEDBANK Bankas kods HABALV22 Konta Nr. LV29 HABA 0551032634854 Biedrība “Rokdarbu skola RODAS” LR UR vien.reģ. Nr. 40008160193 AS SEB banka Bankas kods UNLALV2X Konta Nr. LV72 UNLA 0050022133694

Klienti un sadarbības partneri

 • Nodarbības interesantas, saturīgas. Gribējās dzirdēt drusku vairāk no teorijas (liriskus stāstus, informāciju vai taml.), lai varētu saprast, ko īsti es varu un gribu.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” L. Liepa
 • Mans nestandarta augums tika pietuvināts gandrīz ideālam. Lieliska un atsaucīga pasniedzēja. Patika viss, nekādu pretenziju nav.
  Meistardarbnīca – “Gudrā kleita“ Samanta K.
 • Liels paldies pasniedzējai. Viņai piemīt lieliska humora izjūta un prot katru iedrošināt un iemācīt sarežģītas lietas.
  Meistardarbnīca – “Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Elīna R.
 • Profesionāli un aizraujoši kursi. Šai meistarklasei būtu nepieciešama “modes skate”, lai iemācītos valkāt kleitas, kuras tiek pašūtas.
  Meistardarbnīca – “Superkleita” Sandra R.
 • Vienmēr esmu mocījusies ar biksēm un jau atmetu domu par tām. Nodarbībās uzkonstruēju piegrieztni un izveidoju maketu. Notika brīnums un bikses derēja kā uzlietas. Liels paldies par Jūsu Meistarklasi.
  Meistarklase “Ideālās bikses” Irina F.
 • Ieteikšu savām paziņām tāpēc, ka pašai ļoti patika.
  Meistardarbnīca – „Appītas šallītes un pērļoti auskariņi” Natālija M.
Logo03
Sudraba adatu centrs
Valsts nodarbinātības dienests

Audzēkņu darbi

Darbi, kuri tapuši dtudijas audzēkņu pašu rokām

Uz rokdarbu Studiju “RODAS” nāk visdažādākie cilvēki un katrs iegūst to, ko vēlas. Profesionāli apģērba, rotu un tekstila dizaineri pie mums paaugstina meistarību. Daudzi cilvēki, vēlas iegūt pieprasītu profesiju, bet tiem trūkst nepieciešamo zināšanu un prasmju. Pabeiguši nepilnu pusgadu ilgu mācību kursu, šie cilvēki sāk strādāt un pelnīt. Latvijas attālo rajonu iedzīvotāji, ļoti novērtē mūsu vasaras ekspreskursus visās akreditētajās profesionālās programmās, kā arī dubultās (2 x 4 stundu) mašīnadīšanas nodarbības, kas notiek sestdienās.