vinjetCik patīkami ir dāvināt mīļotiem cilvēkiem pašas rokām darinātas, jaukas lietiņas! Un sabiedriskajos pasākumos tvert sajūsmas pilnus un nedaudz skaudīgus skatienus, kas raidīti uz Jūsu pašrocīgi darinātās rotu! Kura, starp citu, izmaksāja jums ne vairāk kā kafijas tasīte!


Būt vienmēr uzmanības centrā, sajust apbrīnas skatienus un atbrīvoties no nomācošas staigāšanas pa veikaliem, meklējot dāvanas, vai to visu var apvienot? Var, ja nolemsiet nodarboties ar visbrīnišķīgāko rokdarbu veidu – pērlīšu pīšanu. Dažu stundu laikā ir gatava pasaulē unikāla kaklarota, ideāli piemērota Jūsu darījumu tērpa vai smalkas vakarkleitas stilam un krāsai. Cik daudz prieka sagādā rotājuma radīšanas process! Jūs varēsiet kombinēt dažādas krāsas un materiālu faktūras, mainīt rokdarba rakstu un formu,kamērsasniegsiet pilnību.


Pērlīšu rotājuma radīšanas process nav pareģojams. Sistemātiski pētot pīšanas pamattehnikas, to var būtiski atvieglot. Tas arī ir šī kursa mērķis. Rakstu oriģinālā klasifikācija, precīzi apzīmējumi un shēmas ar sīku aprakstu ne tikai atvieglo mācības procesu, bet arī to būtiski paātrina.Kurss ir sastādīts tā, ka ietver sevī visas šobrīd zināmās rotu izgatavošanas tehnikas.


Nodarbību laikā Jūs iemācīsieties izgatavot tīkliņpinumu, krustiņpinumu, mozaīkas pinumu, līkloču pinumu, ndebelē, ķieģeļpinumu un apgūsiet kreļļu appīšanu, kā arī uzzināsiet visu par šo tehniku pielietošanas iespējām pērlīšu darbos. Vairākas nodarbības būs veltītas dažāda veida pērlīšu auklu izgatavošanai. Jūs iemācīsieties izgatavot Vīnes krelles, pērlīšu lodītes, ovālas formas elementus un pērlīšu krelles. Mēs Jūs sīki iepazīstināsim arī ar to kā notiek pērlīšu izstrādājumu izšūšana ar pērlītēm un stikla salmiņiem. Jūs uzzināsiet kā top pinumi vēdeklīšu tehnikā.
Jau pirmajā nodarbībā `Jūs varēsiet iegūtās zināšanas pielietot praksē, izgatavojot savas pirmās rokassprādzes un kaklarotas. Ar katru kursu apmeklējumu augs Jūsu meistarība un pieredze kopā ar iztēli ļaus izgatavot katru reizi skaistākas un sarežģītākas rotas. Šie kursi ir domāti visiem pērlīšu pīšanas cienītājiem, kā arī tiem, kuri tikai uzsāk savu ceļu šajā brīnišķīgajā daiļrades pasaulē! Apgūstot tos, Jūs varēsiet patstāvīgi pilnveidot un padziļināt savas zināšanas un prasmes, viegli lasīt tehniskos zīmējumus, strādāt ar literatūru un radīt jaunus pīšanas paņēmienus.