vinjetTamborēšanu pilnīgi noteikti var uzskatīt par vienu no senākajiem rokdarbu veidiem. Tai vienmēr ir bijusi sava pastāvīga vieta modes pasaulē un izsmalcinātu dāmu garderobē.


Pēdējos gados visā pasaulē tamborēšana ir iekarojusi milzīgu popularitāti. Tagad gan tai ir maz kopīga ar to rokdarbu veidu, ar ko pagājušajā gadsimtā nodarbojās Jūsu vecmāmiņa vai neprecētā tante. Šī senā māksla ir atkal atgriezusies pie mums daudzu iemeslu dēļ.


Galvenais popularitātes iemesls – tamborēšana ir pārstājusi būt par tīri praktisku sedziņu, cepuru un jaciņu izgatavošanas procesu. Tā ir pārtapusi par īstu mākslas veidu. Tamborētas lietas var sastapt it visur: modes katalogos, uz „pleciņiem” Jūsu iecienītajā gatavo apģērbu veikaliņā, Parīzes un Milānas modes skatēs.


Pat slavenības ir sākušas tamborēt; par šo arodu stāsta filmās un televīzijas pārraidēs. Mēs ceram, ka apmeklējot mūsu mācību kursus, arī Jūs atklāsiet tamborēšanas pievilcīgumu, šī nodarbe aizraus Jūs un kļūs par Jūsu mīļāko laika pavadīšanas veidu uz visu mūžu. Protams, ka Jūs nāksiet pie mums mācīties ne jau tālab, lai tamborētu vienīgi paraudziņus. Visdrīzāk, Jūs degat nepacietībā notamborēt lietas, ko varētu valkāt pašas vai dāvināt saviem mīļajiem.


Apgūstot mūsu mācību programmu, Jūs pilnveidosiet savas tamborēšanas prasmes, iemācīsieties nolasīt un izprast tehnisko zīmējumu aprakstus, varēsiet eksperimentēt ar jaunākajām tamborēšanas tehnikām. Pie tam, radīsiet pašas sev jaunus apģērbus un aksesuārus- somiņas, cepures, džemperus… Viss ir atkarīgs tikai no Jums! Valkājiet ilgi un laimīgi!


Šī programma ir izstrādāta, izmantojot ilggadēju tamborēšanas kursu pasniegšanas pieredzi. Tā ir sastādīta tā, lai tajā, neatkarīgi no meistarības līmeņa, varētu piedalīties ikkatrs gribētājs. Iepriekšējas tamborēšanas prasmes nav nepieciešamas!