2018.g.

Vasaras Ekspres kursu saraksts

Jaunums :

Šūšanas un Mājas tekstila kursos Profesionālās pilnveides Apliecība tikai 3 nedēļu laikā

Nodarbības notiek katru darba dienu. Visi pasniedzēji brīvi pārvalda latviešu un krievu valodu. Izdales materiāli sagatavoti divās valodās. Apmācības valodu izvēlas students. Vairāk par pasniedzējam

Slide background

Programmas
„Apgērbu šūšanas tehniloģijas pamati”
E-kursa izglītojamo darbi

Programmas
„Mājas tekstila izgatavošana un
rotāšana” E-kursa izglītojamo darbi

Slide background

Programmas
„Mašīnadīšanas darba
paņiemiēni” izglītojamo darbi

Pieteikties ekspreskursiem

b2

Šūšanas un Mājas tekstila kursu cenā ietilpst izglītības dokuments, kas atzīts Latvijā un ES. Gadījumā, ja tāds dokuments Jums nav nepieciešams, maksa par kursiem norādīta iekavās (zilā krāsā).

Iegūtais dokuments
Lielākā daļa mūsu audzēkņu uz vasaras Ekspress kursiem brauc no ārzemēm. Šajā gadā esam izveidojuši tā, lai mūsu apmācāmie maksimāli īsā laikā apgūtu pēc iespējas vairāk prasmes un iemaņas, un iegūtu Profesionālo apmācību. Apliecību, kas ir atzīta visā Eiropas Savienībā. Tāpēc mēs esam pagarinājusi Šūšanas un Mājas tekstila kursu ilgumu līdz 3 nedēļām, bet nodarbību laiku līdz 7 stundām dienā.
Izglītojamajiem, kam nav nepieciešams Profesionālais diploms, maksājuma summa zemāk un norādīta iekavās (zilā krāsā)

Vasaras Ekspress kursu samaksa, atkarībā no grupas lieluma
Lai varētu uzsāktu apmācību, kaut vai ar 1 cilvēku, mēs esam ieviesuši diferencētu mācību maksu, atkarībā no grupas lieluma. Saprotams, ka tāda individuāla apmācība ir dārgāka nekā, piemēram, standarta grupa no 5 līdz 10 cilvēkiem.
Cilvēku skaitu, kas ir reģistrējušie kursiem uz doto brīdi, Jūs varat uzzināt, zvanot pa tālruni 25553568, vai rakstot uz e-pastu info.rodas.lv@gmail.com